Opublikuj na Facebooku

Zapisz się na newsletter

O Fumo

Stylowa moda na Mokotowskiej 26

NASZE UBRANIA

Fumo to wyjątkowe miejsce w centrum miasta, gdzie w przyjaznej atmosferze znajdziecie najciekawsze europejskie projekty modowe.
Nasz butik zmienia się razem z nami. Gdy rozpoczęliśmy naszą przygodę w 2008 roku, ideą było, by zaczarować warszawskie ulice kolorami. Wprowadziliśmy na polski rynek hiszpańskie marki Desigual i Skunkfunk i staliśmy się ich autoryzowanymi punktami sprzedaży.
Dziś stawiamy przede wszystkim na jakość i niebanalne wzornictwo. Dlatego wśród naszych marek bardzo ważne miejsce zajmuje Cop.Copine. Projektowana w Paryżu, produkowana głównie w Portugalii. Cop.Copine świetnie wyczuwa zmieniające się w modzie trendy, jednocześnie zachowując swój niepowtarzalny styl i charakter.
Do grona naszych marek dołączyła ostatnio Scotch&Soda. Holenderska marka ceniąca unikalny, ale przyjazny design oraz świetną jakość wykonania. Jest też klasyk, marka, którą zapewne znacie – Pepe Jeans. A przecież Pepe to nie tylko jeansy. To moda inspirowana brytyjskimi ulicami. I wyjątkowe kolekcje: rockowa i zadziorna Seventy Three, zwariowana Andy Warhol czy retro Heritage.
W Fumo są także dostępne wybrane modele butów i okularów FLY London. Współpracujemy również z polskimi projektantkami, dlatego na naszych półkach znajdziecie m.in. torby MAKO Bags.

Zobacz zdjęcia